Hakkımızda

Firma Kuruluşu

Şen Selefon 2000 yılında faaliyete başlamış olup müşteri memnuniyetini ve kaliteyi öncelikli hale getirerek selefon sektöründe kendine yer edinmiştir. Günümüz teknolojisine uygun teçhizatıyla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Şen Selefon, Evrensel boyutlu projeler gerçekleştirir; Bu projeleri gerçekleştirirken müşterilerinin beklediği kalite standardından taviz vermeden, Sunduğu hizmetin estetik görünümünü önceliği olarak görür.

Amacımız

Günümüzde sektörden beklenen üst seviye hizmet anlayışını, müşteri memnuniyeti odaklı kadromuzla birlikte eksiksiz yerine getirmek.

Hedefimiz

İlkesel ve kurumsal değerlere uygun, her işte güvenilir, sözünü tutan, işini iyi yapan ve itibarı sürekli yüksek tutmayı hedeflemekteyiz.

Kalite Politikamız

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri gerçekleştirirken; planlanan zamanda, planlanan bütçe ve kalitede, nitelikli iş elde etmek için; modern teknikleri kullanmak firma personelinin, tedarikçilerin ve müşterilerin katılımını, paylaşımını ve memnuniyetini sağlayarak firma kültürü oluşturmak.

Her türlü kirliliği en aza indirgeyerek çevreye saygılı olmak

Kalite yönetim sistemi ve süreçlerin uygulanmasında sürekli gelişim ve iyileşme için, tüm personelin süreçlere katılımını sağlamak, kriterlerini temel ilke olarak benimsemiş ve bu kriterleri kalite politikası olarak belirlemiştir.